26. 5. 2006

Důležité odkazy

Herian Petr

NEWTON Media, a.s.NEWTON Media, a.s.
Největší společnost dodávající v elektronické podobě a v plném znění veškeré informace z novin, časopisů, zpravodajských pořadů televizních a rozhlasových stanic, agenturního zpravodajství a Internetu.
MediaInfo.czMediaInfo.cz Vám chce nabídnout informace výlučně statistického a analytického charakteru. Naleznete zde přehled a porovnání medializace nejdůležitějších osobností z oblasti politiky i umění.
MUDr. Marián Hošek
Od roku 1990 působím v pražské komunální politice a po celou dobu se řídím vlastními názory a svým svědomím. Život ve velké rodině mě naučil vnímat potřeby a práva druhých ale zároveň se umět i přiměřeně prosazovat. Jako lékař si umím vytvořit potřebnou autoritu, ale zároveň musím brát ohledy na potřeby a přání pacienta. Všechny tyto schopnosti se snažím využívat v politice s cílem sloužit potřebám všech občanů Prahy.
Městská část - Horní PočerniceMěstská část - Horní Počernice Informace o městské části a jejím nejbližším okolí - historie a památky, Úřad - odbory, Zastupitelstvo, Rada - kontakty, informace o spolupráci s našimi partnerskými městy Brunsbüttel a Mions.
KDU – ČSLKDU – ČSL
DEMOKRACIE - to nejsou pro KDU-ČSL jen svobodné volby, ale systém založený na etickém přístupu k politice, na institucích podporujících a zajišťujících svobodné jednání.
PhDr. Daniela Rázková Jjsem členkou výboru Pražské městské organizace KDU-ČSL, místopředsedkyní Obvodní organizace KDU-ČSL Praha 12 a od roku 2004 místopředsedkyní Sdružení žen KDU-ČSL.
Staré páky Jsme parta kluků, kteří v dobách téměř už památných prožívali prázdniny na salesiánských chaloupkách s Kájou Herbstem. Jsou mezi námi docenti, doktoři, ředitelé, dělníci a dokonce i jeden zedník s maturitou. Dnes jsou z nás už většinou (až na výjimky) tátové rodin, přesto se těšíme na první víkend v září jako malí kluci.
Zaujalo mě

Je to už několik měsíců, co jsem sledoval večerní zpravodajskou relaci. Hlasatelka právě informovala o kruté zimě v Rusku, kde nefungovaly dodávky energií a lidé tam zoufale sháněli dřevo na topení, aby se alespoň trochu zahřáli. A jak to tak bývá, objevili se ve městech překupníci s topivem, kteří prodávali dřevo za několikanásobek tržní ceny. Určitě bych si této obyčejné zprávy ani nevšiml, kdyby jedna z mých školou povinných dcer nepoznamenala: „Těm lidem by přece měli prodávat dřevo na topení za nižší cenu než je běžné, když je v jejich zemi krutá zima a nefunguje jim elektrika ani plyn. Proč ho prodávají s několikanásobnou přirážkou ?“ Jak přirozené a srozumitelné. To jen já občas zapomenu svým dětem vysvětlit, jak se stát opravdu bohatým.

Událost měsíce
42. Mezinárodní kongres monitoringových agentur


Fédération Internationale des Bureaux d´Extraits de Presse

Václav Havel převzal patronát nad konáním 42. mezinárodního kongresu FIBEP (Fédération Internationale des Bureaux d´Extraits de Presse) v Praze. „Vaše krásné město očekává v příštím roce účastníky kongresu ze 40 zemí světa," sděluje Joachim von Beust, generální tajemník a hospodář FIBEP, a dodává: " Prahu jsme si vybrali proto, že v České republice je naším dobrým partnerem společnost NEWTON I.T., která se může zhostit náročné úlohy hostitele a pořadatele.“ http://www.newtonit.cz

Odkaz měsíce
Internetový obchod s hračkami
Sedm let jsme na trhu...
http://www.svethracek.cz
Diář akcí
Pondělí 19. června 2007
Zastupitelstvo MČ Praha 20 Horní Počernice

Zasedání zastupitelstva městské části se koná od 17:00 hod. v Kulturním centru Domeček. http://www.pocernice.cz/

Úterý 20. června 2007
Studio Česko

Od 15:35 hod. budu hostem moderátora Ondřeje Černého v pořadu Studio Česko.
Bude to rozhlasová premiéra :-)
A hned 25 minut živého vysílání...
To bude hukot :-)
http://www.rozhlas.cz/radio_cesko/

Čtvrtek 22. června 2007
ČT 1 pořad POKR

Newton IT bude v tomto pořadu spolu s Technickou univerzitou v Liberci prezentovat systém na automatické rozpoznávání řeči.
POKR - POstřehy, Komentáře a Rady pro podnikatele. Pořad pro podporu a rozvoj podnikání. http://www.ceskatelevize.cz/

Čtvrtek 28. června 2007
ZŠ Stoliňská slaví 220 let

Základní škola Stoliňská v Horních Počernicích oslaví 220 let od svého založení. Začátek slavnosti je ve 14:00 hod. http://www.zschvaly.wz.cz/

Copyright © 2006 - 2008 Petr Herian - všechna práva vyhrazena.Životopis | Z médií | Obrazem | Odkazy | Kontakt